SAFRANBOLU'DA VİLLA YANGINI KORKUTTU: REKTÖR KONUTUNA SIÇRAMADAN SÖNDÜRÜLDÜ

Safranbolu'da bir villada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık'ın konutuna sıçramadan kontrol altına alınan yangında villanın giriş katı kullanılmaz hale geldi.

Haziran 1, 2024 - 12:42
 0  77
SAFRANBOLU'DA VİLLA YANGINI KORKUTTU: REKTÖR KONUTUNA SIÇRAMADAN SÖNDÜRÜLDÜ

SAFRANBOLU'DA VİLLA YANGINI KORKUTTU: REKTÖR KONUTUNA SIÇRAMADAN SÖNDÜRÜLDÜ

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bulunan bir villada çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yangının, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık'ın oturduğu konuta sıçramadan söndürülmesi büyük bir faciayı önledi.

Olay, Esentepe Mahallesi Hazar Caddesi'ndeki Sarıçiçek Villaları'nda meydana geldi. Tansel M.'ye ait villada, henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen alevleri fark eden vatandaşlar, durumu hemen polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, hızla olay yerine sevk edildi.

HIZLI MÜDAHALE İLE KONTROL ALTINDA

Ekipler, yangını kısa sürede kontrol altına alarak bitişikte bulunan ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık'ın oturduğu konuta sıçramasını engelledi. Yangın sonucunda villanın giriş katı kullanılmaz hale geldi.

OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

Yangının çıkış sebebi henüz bilinmezken, olayla ilgili detaylı inceleme başlatıldı. Safranbolu Belediyesi ve Karabük Üniversitesi yetkilileri, yangının nedenine ilişkin araştırmalarını sürdürüyor.

Yangının hızlı müdahale ile söndürülmesi ve daha büyük bir zararın önlenmesi, bölgede rahat bir nefes aldırdı. Yangının sebebi araştırılırken, halk da olayla ilgili bilgi bekliyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow