KARABÜK YENİCE'DE SU VANALARI KAPATILDI: İLÇE SUSUZ KALDI

Karabük'ün Yenice ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler su vanalarını kapatarak ilçeyi susuz bıraktı. Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, olaya tepki gösterdi ve suçluların bulunması için çalışmalar başlatıldı.

Haziran 1, 2024 - 12:35
 0  83
KARABÜK YENİCE'DE SU VANALARI KAPATILDI: İLÇE SUSUZ KALDI

KARABÜK YENİCE'DE SU VANALARI KAPATILDI: İLÇE SUSUZ KALDI

Karabük’ün Yenice ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, su vanalarını kapatarak ilçeyi susuz bıraktı. Olay, ilçede büyük bir tepkiye neden oldu.

BELEDİYE BAŞKANI SERTAŞ KARAKAŞ'TAN SERT TEPKİ

Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, su vanalarını kapatan kişilere sert tepki gösterdi. Başkan Karakaş, "Ant olsun pes ettiremeyeceksiniz. Ant olsun yüce yargı önünde hesap vereceksiniz" ifadelerini kullandı.

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI

İlçe Emniyet Amirliği olayla ilgili çalışma başlattı. Başkan Karakaş, "İlçemizdeki su depolarının vanalarını kasten kapatan, kimliği belirlenmeye çalışan kişi ya da kişiler halkımızın susuz kalmasına sebep oldu. Olaya polis ekipleri el koydu ve bu şahıs ya da şahısların yakalanması için çalışmaya başladı. Gözü kararmış bu şahsiyet yoksunu zavallıları ve sahiplerini yüce Allah'ımıza havale ediyoruz" dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, su vanalarını kapatan kişilerin bulunması için emniyet güçleri çalışmalarını sürdürüyor. İlçede yaşanan bu olay, halkın büyük tepkisine yol açtı ve sorumluların bir an önce bulunması isteniyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow