1 MAYIS BİRLİK VE DAYANIŞMA TURNUVASININ ŞAMPİYONU KARÇEL

Karabük'te düzenlenen 1 Mayıs Birlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası'nda KARÇEL takımı şampiyon oldu. Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ve diğer önemli isimler ödül törenine katıldı.

Haziran 5, 2024 - 09:38
 0  719
1 MAYIS BİRLİK VE DAYANIŞMA TURNUVASININ ŞAMPİYONU KARÇEL

1 MAYIS BİRLİK VE DAYANIŞMA TURNUVASININ ŞAMPİYONU KARÇEL

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Özçelik-İş Sendikası tarafından düzenlenen 1 Mayıs Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası'nın final müsabakalarına katıldı. Turnuvayı derece ile tamamlayan takımları ve turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik etti.

Final müsabakalarına, Başkan Çetinkaya'nın yanı sıra, Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz, KARDEMİR Genel Müdürü Dursun Ali Yaşacan, KARDEMİR Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Karakuş, Karabük İl Gençlik ve Spor Müdürü Coşkun Güven, KARÇEL Genel Müdür Yardımcısı Ali Şen, kurum müdürleri ve çok sayıda sporsever katıldı.

BÜYÜK FİNAL: KARÇEL ŞAMPİYON OLDU

Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Turnuvası'nda büyük heyecan yaşandı. Çok sayıda sporseverin takip ettiği turnuvada KARÇEL Takımı şampiyon olurken, Yüksek Fırınlar ikinci, Can Demirçelik ise üçüncü oldu. Müsabakaların ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlar ve sporcular ödüllendirildi.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, törende yaptığı konuşmada, "Bu tür etkinlikler, Karabük'ün birlik ve beraberliğini pekiştiren önemli organizasyonlardır. Turnuvaya katılan tüm takımları ve sporcuları kutluyorum" dedi.

Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ise, "Turnuvaya katılım gösteren ve emek veren herkese teşekkür ederim. Sporun birleştirici gücünü bir kez daha görmüş olduk" ifadelerini kullandı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow