KARABÜK'TE GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Karabük, Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen grup müsabakalarına ev sahipliği yaptı. İki gün süren yarışmalar sonucunda başarılı olan sporcular, Mersin'deki Türkiye finalleri için yarışmaya hak kazandı.

Nisan 30, 2024 - 21:04
 0  182
KARABÜK'TE GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu'nun düzenlediği grup müsabakaları, Karabük'te coşkuyla sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteklediği okul sporları kapsamında düzenlenen yarışmalar, Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda gerçekleştirildi.

SPORCULARIN KIYASIYA REKABETİ

Müsabakalara, 10 farklı ilden 200'e yakın küçük, yıldız ve genç kategori sporcu katıldı. İki gün süren etkinlikler boyunca katılımcılar, Mersin'de yapılacak Türkiye finallerine katılma hakkı için kıyasıya mücadele etti.

ÖDÜL TÖRENİNDE COŞKU

Başarılı olan sporcular ve takımlar, müsabakaların ardından düzenlenen ödül töreninde başarı belgesi, madalya ve kupalarını aldı. Sporcuların takım arkadaşları ve öğretmenleri, kürsüdeki bu anları cep telefonları ile kaydederek, bu özel anları ölümsüzleştirdi.

FİNALLERE DOĞRU

Ödül töreniyle sona eren grup müsabakalarının ardından, başarı gösteren sporcular şimdi gözlerini Mersin'de yapılacak Türkiye finallerine çevirdi. Burada şampiyonluk için ter dökecek olan sporcular, Karabük'ün gururunu taşıyacak.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow