SAFRANBOLU'DA YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI'NA BAŞVURULAR BAŞLADI

Safranbolu Belediyesi, Tarihi Çarşı Han Arkası'nda Yöresel Ürünler Pazarı kuruyor. Üreticiler 4-10 Haziran tarihleri arasında stant başvurularını Safranbolu Belediye Halk Masalarına yapabilecek.

Haziran 4, 2024 - 12:14
 0  72
SAFRANBOLU'DA YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI'NA BAŞVURULAR BAŞLADI

Safranbolu Belediyesi, kentin lezzetlerini bir araya getirerek ziyaretçilere yöresel tatları keşfetme fırsatı sunacak. Tarihi Çarşı Han Arkası'nda kurulacak olan Yöresel Ürünler Pazarı'nda üreticiler, el emeği göz nuru ürünlerini sergileyecek.

BAŞVURULAR BAŞLADI, ÜRETİCİLER DAVET EDİLİYOR

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen Yöresel Ürünler Pazarı'na katılmak isteyen üreticiler için başvurular 4 Haziran'da başladı. Üreticiler, 10 Haziran tarihine kadar Safranbolu Belediye Halk Masalarına başvurularını yapabilecek.

BAŞKAN ELİF KÖSE'DEN ÇAĞRI

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Yöresel Ürünler Pazarı başlıyor. Tarihi Çarşı Han Arkası'nda kurulacak olan Yöresel Ürünler Pazarı'nda stant kiralamak isteyen üreticilerimiz 4-10 Haziran tarihleri arasında Safranbolu Belediye Halk Masalarımıza başvuru yapabilirler." dedi.

ZENGİN YÖRESEL ÜRÜNLER BİR ARADA

Safranbolu'nun zengin yöresel lezzetleri, Yöresel Ürünler Pazarı'nda bir araya gelecek. Üreticiler, el emeği göz nuru ürünlerini sergileyecek ve ziyaretçiler, bölgenin eşsiz tatlarını keşfetme fırsatı bulacak. Pazarda, yöresel yiyecekler, reçeller, turşular, baharatlar ve daha birçok lezzet yer alırken el emeği göz nuru ürünler de satışa sunulacak.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow