Safranbolu'da Mesleki Eğitimi Geliştirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Safranbolu'da, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Mesleki Eğitimi Geliştirme" toplantısı düzenlendi. Toplantıda, meslek liselerinin gelecekteki planları ele alındı.

Aralık 14, 2023 - 13:36
Aralık 26, 2023 - 14:38
 0  100
Safranbolu'da Mesleki Eğitimi Geliştirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, "Mesleki Eğitimi Geliştirme ve Yönlendirme Tanıtım Faaliyetleri Planlama" toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu başkanlığında düzenlenen toplantıya, Şube Müdürü Enver Ayata ve meslek liselerinin müdürleri katıldı.

Odabaşoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, meslek liselerinin proje ve çalışmalarla öne çıktığını belirtti. Okullarda idareci ve öğretmenlerin özverili çalışmalarıyla öğrenci sayılarında artış yaşandığını aktardı. Ayrıca, öğrencilerin meslek edinme ve kariyer yapma konusunda bilinçlenmeleri amacıyla Haziran ayının ilk haftasında 3 gün boyunca tanıtım faaliyetleri düzenleneceğini ifade etti.

Toplantıda alınan kararlar arasında, çeşitli meslek liselerinin stant açması ve öğrencilerin çeşitli etkinlikler düzenlemesi yer aldı. Bu etkinlikler, öğrencilerin mesleki becerilerini sergileme ve halka tanıtma fırsatı sunacak.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow