KARABÜK BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI’NDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Kurban Bayramı'nda Karabük Belediyesi, hayırseverlerin bağışladığı kurban etlerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırarak birçok ailenin yüzünü güldürdü.

Haziran 18, 2024 - 12:28
 0  199
KARABÜK BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI’NDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

KARABÜK BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI’NDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Kurban Bayramı dolayısıyla Karabük Belediyesi, birlik ve paylaşma duygusunu pekiştiren bir uygulama kapsamında, hayırseverlerin bağışladığı kurban etlerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırarak birçok ailenin yüzünü güldürdü.

KURBAN ETİ DAĞITIMI

İhtiyaç sahibi aileleri her durumda gözetmeye devam eden Karabük Belediyesi, kurban etlerinin dağıtımını eşit bir şekilde gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, "Belediyemiz tarafından takipleri yapılan ihtiyaç sahibi ailelere, hayırseverlerimizin bağışladığı kurban paylarını ulaştırdık. Kurban Bayramı’nın en önemli özelliği, ihtiyaç sahiplerinin sofrasına katkı sağlanmasıdır. Kurban Bayramı paylaşmaktır. Hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Rabbim herkesin hayrını kabul etsin," dedi.

HAYIRSEVERLERİN KATKISI

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla gerçekleşen bu anlamlı etkinlik, Karabük'te ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü ve bayram coşkusunu daha da artırdı. Karabük Belediyesi, hayırseverlerin bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak, toplumda gönül köprüleri kurdu.

BAŞKAN ÇETİNKAYA’DAN TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, "Alan el ile veren eli buluşturduklarını" belirterek, "Belediyemiz tarafından takipleri yapılan ihtiyaç sahibi ailelere, hayırseverlerimizin bağışladığı kurban paylarını ulaştırdık. Kurban Bayramı’nın en önemli özelliği, ihtiyaç sahiplerinin sofrasına katkı sağlanmasıdır. Kurban Bayramı paylaşmaktır. Hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Rabbim herkesin hayrını kabul etsin," dedi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow