Safranbolu Spor Başkanı Serdar Aydın’dan Moral Yemeği ve Hedef Açıklaması

Safranbolu Spor Başkanı Serdar Aydın, BAL ligi 12.grupta 6.sırada bulunan takımıyla moral yemeği düzenledi. Aydın, yaptığı açıklamada, bizi sevenlerin desteğiyle bu takımı ayakta tuttuklarını ve ligi buralarda bitirmenin büyük bir başarı olacağını söyledi.

Şubat 7, 2024 - 08:45
 0  170
Safranbolu Spor Başkanı Serdar Aydın’dan Moral Yemeği ve Hedef Açıklaması

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Safranbolu Spor, Kanyonvadi Otel’de moral yemeği verdi. Başkan Serdar Aydın, futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi. Eğlenceli anların yaşandığı akşamda, takımın durumu ve hedefleri konuşuldu.

Başkan Aydın, yaptığı konuşmada, takımın ligdeki konumundan memnun olduğunu belirterek, “Ligi hedeflediğimiz nokta şu anda bulunduğumuz nokta. Bizi sevenlerin desteğiyle bu takımı ayakta tutuyoruz. Bu imkanlarla ligi buralarda bitirebilmek büyük bir başarı olacak. Şu anda hiçbir sıkıntımız yok. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Aynı azim ve inançla devam edeceğiz.” dedi.

Aydın, ayrıca devre arasında takımdan ayrılan 2 futbolcunun yerine 2 transfer yaptıklarını ve takımın güçlendiğini ifade ederek, “Bu yıl ligde ilk yılları olduklarına dikkat çeken Aydın, ’’Bu sene tecrübe edindik. İnşallah seneye daha iyi bir takımla mücadelemizi sürdüreceğiz. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Taraftarlarımızdan da desteklerini esirgememelerini istiyoruz.” diye konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow