MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU KARABÜK'TE BAŞLADI

6-9 Haziran 2024 tarihlerinde Karabük'te düzenlenen Masa Tenisi Aday Hakem Kursu, Eğitmen Aydın Arslandoğan'ın teorik dersleriyle başladı. Kursa katılan 50 aday, teorik ve uygulamalı dersler sonunda yapılacak sınavla il hakemi olmaya hak kazanacak.

Haziran 7, 2024 - 08:40
 0  247
MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU KARABÜK'TE BAŞLADI

6-9 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenen Masa Tenisi Aday Hakem Kursu, Karabük'te Yenişehir Konferans Salonu'nda başladı. Kursa katılan 50 aday, Eğitmen Aydın Arslandoğan tarafından verilen teorik derslerle masa tenisi hakemliği konusunda eğitim alıyor.

TEORİK VE UYGULAMALI DERSLER

Aday hakemler, teorik derslerin yanı sıra uygulamalı derslere de katılacaklar. Eğitim sürecinin sonunda düzenlenecek sınavla başarılı olan adaylar, Masa Tenisi İl Aday Hakemi olma hakkını kazanacaklar.

Kursu ziyaret eden Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, beraberindeki Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan ile birlikte aday hakemlere başarılar diledi. Ayrıca, Eğitmen Aydın Arslandoğan ve Masa Tenisi İl Temsilcisi Gülhan Büyüktopçu'ya da desteklerinden dolayı teşekkür etti.

BAŞARI DİLEKLERİ

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, aday hakemlere yönelik yaptığı konuşmada, sporun ve hakemliğin önemine vurgu yaparak, katılımcılara başarılar diledi. Güven, hakem adaylarının sporun gelişimine katkı sağlayacaklarına inandığını belirtti.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow