BAŞKAN ÇETİNKAYA ADATEPE MAHALLESİNDE SORUNLARI YERİNDE İNCELEDİ

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Adatepe Mahallesi'nde mahalle muhtarı Davut Çayır ile birlikte sorunları yerinde inceleyerek mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi.

Haziran 7, 2024 - 08:23
 0  84
BAŞKAN ÇETİNKAYA ADATEPE MAHALLESİNDE SORUNLARI YERİNDE İNCELEDİ

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Adatepe Mahallesi'nde mahalle muhtarı Davut Çayır ile birlikte mahalledeki sorunları yerinde inceleyerek istişarelerde bulundu. Başkan Çetinkaya, mahalledeki incelemeler sırasında mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini de dinledi.

SORUNLAR YERİNDE TESPİT EDİLDİ

Mahalle turu sırasında Başkan Çetinkaya, mahalle muhtarı Davut Çayır ile birlikte Adatepe Mahallesi'nin çeşitli noktalarını ziyaret etti. Sorunları yerinde tespit eden Başkan Çetinkaya, gerekli çözümler için belediye ekiplerine talimatlar verdi.

İncelemeler sırasında Başkan Çetinkaya, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi. Vatandaşların sorunlarını yakından takip eden Çetinkaya, mahalle sakinlerine çözüm odaklı yaklaşımlar sergiledi.

ÇOCUKLARA ÖZEL İLGİ

Adatepe Mahallesi'nde karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Çetinkaya, onlarla sohbet edip isteklerini dinledi. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Çetinkaya, onların mutluluğunu ve mahallelerindeki ihtiyaçları gözlemledi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow