ORMANDA KENEVİR YETİŞTİRİRKEN SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Karabük'te Jandarma ekipleri, Safranbolu'da ormanlık alanda kenevir yetiştiren iki kişiyi suçüstü yakaladı. Operasyonda 20 kök kenevir bitkisi, su bidonları ve gübre ele geçirildi.

Haziran 7, 2024 - 11:08
 0  99
ORMANDA KENEVİR YETİŞTİRİRKEN SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Safranbolu ilçesinde bir ormanlık alanda kenevir yetiştiren iki kişiyi suçüstü yakaladı. Gelen bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri, ormanlık arazide kenevir ekildiği bilgisini aldı ve bölgeyi ablukaya alarak gözetleme yaptı.

Gözetleme sonucunda, kenevir bitkilerini sulama ve gübreleme işlemi yaparken iki şüpheliyi suçüstü yakalayan jandarma ekipleri, şahısları gözaltına aldı. Operasyon sırasında 45-50 santimetre boyunda 20 kök kenevir bitkisi, su bidonları ve yaklaşık 500 gram ağırlığında gübre ele geçirildi.

ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI

Suçüstü yakalanan şüpheliler, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak ilgili mercilere sevk edildi. Şüpheliler hakkında soruşturma devam ediyor.

Jandarma ekiplerinin yaptığı başarılı operasyon sonucunda ele geçirilen kenevir bitkileri ve diğer malzemeler, inceleme için laboratuvara gönderildi. Operasyon, Karabük'te uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü bir kez daha gösterdi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow