KARABÜK'TE FECİ KAZA: DEVRİLEN AĞACIN ALTINDA KALAN İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ

Karabük’ün Eflani ilçesinde orman işçisi Abdulrezzak Rahimi, devrilen ağacın altında kalarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.

Haziran 1, 2024 - 12:16
 0  275
KARABÜK'TE FECİ KAZA: DEVRİLEN AĞACIN ALTINDA KALAN İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ

Karabük'ün Eflani ilçesinde meydana gelen trajik iş kazasında, orman işçisi Abdulrezzak Rahimi hayatını kaybetti. Olay, Çukurören köyündeki orman kesim alanında yaşandı.

Edinilen bilgiye göre, 21 yaşındaki Afganistan uyruklu Abdulrezzak Rahimi, Çukurören köyünde çalıştığı orman kesim alanında devrilen bir ağacın altında kalarak ağır yaralandı. Hemen Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Rahimi, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Rahimi'nin otopsisinde vücudundaki kemiklerde kırıklar ve iç kanama tespit edildi. Olay günü yanında bulunan Afganistan uyruklu Ahmad Gül, Rahimi'nin yüksekten düşmediğini, üzerine bir ağacın devrildiğini belirtti.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları sonucu, 36 yaşındaki Yaşar Cancan ve 25 yaşındaki Afganistan uyruklu Kayyum Türkmen gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından Yaşar Cancan tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'na teslim edildi.

Kayyum Türkmen’in herhangi bir ilde kaydının olmadığı ve Temmuz ayında Karabük İl Göç Müdürlüğü’ne kimlik işlemleri için randevusunun olduğu tespit edildi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow