KARABÜK'TE JANDARMA'DAN UYUŞTURUCU OPERASYONU: ÇOK SAYIDA HAP ELE GEÇİRİLDİ

Karabük İl Jandarma Komutanlığı, düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 84 adet sentetik ecza hap ve çeşitli uyuşturucu maddeler ele geçirdi. Operasyonda yakalanan iki kişi savcılıkça serbest bırakıldı.

Haziran 1, 2024 - 12:09
 0  70
KARABÜK'TE JANDARMA'DAN UYUŞTURUCU OPERASYONU: ÇOK SAYIDA HAP ELE GEÇİRİLDİ

Karabük İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde gerçekleştirdiği operasyonlarda önemli bir başarıya imza attı. Kentte yapılan operasyonda çok sayıda uyuşturucu hap ve çeşitli maddeler ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, iki şüpheli üzerinde arama yapıldı. Yapılan aramalarda 84 adet sentetik ecza hap, 5,1 gram Bonzai ve 1,25 gram uyuşturucu madde emdirildiği değerlendirilen kağıt ele geçirildi.

Jandarma ekiplerince gözaltına alınan iki şüpheli, ifadelerinin alınmasının ardından savcılığa sevk edildi. Savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan şahıslar hakkında soruşturma devam ediyor.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE KARABÜK JANDARMASININ KARARLILIĞI

Karabük İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadelede kararlılıkla çalışmaya devam ediyor. Uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanımının önlenmesine yönelik yapılan operasyonlar, suçla mücadelenin en önemli unsurlarından biri olarak öne çıkıyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow