KADINA ŞİDDET VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN KARABÜK'TE İKİ ÖNEMLİ TOPLANTI DÜZENLENDİ

Karabük'te Vali Vekili Muhittin Gürel başkanlığında, kadına şiddet ve bağımlılıkla mücadele için önemli toplantılar düzenlendi.

Haziran 29, 2024 - 12:04
 0  106
KADINA ŞİDDET VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN KARABÜK'TE İKİ ÖNEMLİ TOPLANTI DÜZENLENDİ

Karabük'te Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı ve Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı. Vali Vekili Muhittin Gürel’in başkanlığında düzenlenen toplantılara, kurul üyeleri katıldı.

KADINA ŞİDDETLE MÜCADELE TOPLANTISI

Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar ve yürütülen faaliyetler hakkında kurul üyelerine sunum yapıldı. Toplantı, kadına yönelik şiddeti önlemek amacıyla yapılacak çalışmalar ve şiddetin her türlüsünün önlenmesi için yürütülecek faaliyetlerin görüşülmesiyle sona erdi.

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISI

Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sunuldu. Toplantıda, uyuşturucu kullanımı ve bağımlılıkla mücadele konusundaki faaliyetler ve yapılması gereken çalışmalar hakkında kararlar alındı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow