KARABÜK'TE GSB SPOR OKULLARI VE ENGELSİZ SPOR OKULLARI AÇILDI

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda GSB Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları'nın açılışına katıldı.

Haziran 29, 2024 - 11:57
 0  318
KARABÜK'TE GSB SPOR OKULLARI VE ENGELSİZ SPOR OKULLARI AÇILDI

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda düzenlenen GSB Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları'nın açılış törenine katıldı.

Törene Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ve birçok vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören, Yaz Spor Okulu öğrencilerinin gerçekleştirdiği çeşitli etkinliklerle devam etti.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yaz Spor Okulu, gençlerimizin yaz tatilini verimli geçirmeleri ve sporla iç içe olmaları için önemli bir fırsat sunuyor. Burada hem fiziksel olarak gelişecekler hem de takım ruhunu ve disiplinini öğrenecekler. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Tüm sporcularımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.”

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow