SOĞUKSU TOKİ İHALESİ AĞUSTOS'TA YENİLENECEK

Soğuksu Mahallesi'nde yapılacak 3. Etap TOKİ Konutları projesi ihalesi mevzuat değişiklikleri nedeniyle Ağustos ayında yenilenecek.

Haziran 27, 2024 - 15:51
 0  146
SOĞUKSU TOKİ İHALESİ AĞUSTOS'TA YENİLENECEK

AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Soğuksu Mahallesi'nde hayata geçirilecek olan 3. Etap TOKİ Konutları projesi ihalesinin mevzuat değişiklikleri nedeniyle Ağustos ayında yenileneceğini bildirdiler.

İHALE YENİLENİYOR

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılacak ve halk arasında “Soğuksu TOKİ” olarak bilinen 866 Adet Konut, 53 Adet İşyeri, 1 Adet Kur'an Kursu, 1 adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi yapım işinin ihalesi mevzuattaki değişiklikler nedeniyle Ağustos ayında yenilenecek.

GEÇERSİZ İHALE

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, “22 Mayıs 2024 Çarşamba günü gerçekleştirilen ihale, mevzuat değişiklikleri nedeniyle geçersiz sayıldı. İhale Ağustos ayında yenilenecek. Çalışmalar durdurulmadı, hemşehrilerimizin içi rahat olsun” dedi.

YENİ TARİH AÇIKLANDI

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, ihale iptalinin söz konusu olmadığını belirterek, “Mayıs ayında yapılan ihale geçersiz sayıldı ve Ağustos ayının ilk haftasında yenilenecek. Hiç kimse hak kaybına uğramayacak. Çalışmalar ihalenin hemen ardından başlayacak” ifadelerini kullandı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow