KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NDEN SAĞLIK VE SOSYAL BİLİMLER FESTİVALİ İÇİN BÜYÜK ADIM

Karabük Üniversitesi, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi ile SAĞLIKFEST ve SOSYALFEST için iş birliği protokolü imzaladı. Detaylar haberimizde.

Haziran 27, 2024 - 10:53
 0  274
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NDEN SAĞLIK VE SOSYAL BİLİMLER FESTİVALİ İÇİN BÜYÜK ADIM

Karabük Üniversitesi, bilimsel etkinliklere verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi. Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık'ın öncülüğünde, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi ile önemli bir iş birliğine imza atıldı.

FESTİVAL İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ile bir araya geldi. Görüşmede, Sağlık Bilimleri Festivali (SAĞLIKFEST) ve Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) konusunda iki üniversite arasında yapılabilecek iş birliği ele alındı.

PROTOKOLÜN KAPSAMI

İmzalanan Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolleri, şu destekleri içeriyor:

  1. Uygulama desteği
  2. Alan desteği
  3. İletişim ve tanıtım desteği
  4. Mali ve finansman desteği

REKTÖR KIRIŞIK'TAN AÇIKLAMA

Protokol imza töreninin ardından Rektör Kırışık şu açıklamayı yaptı:

"Bu iş birliği, üniversitemizin bilimsel etkinliklere verdiği önemin bir göstergesidir. SAĞLIKFEST ve SOSYALFEST ile öğrencilerimize ve akademisyenlerimize yeni ufuklar açmayı hedefliyoruz."

GELECEĞİN BİLİM İNSANLARINA DESTEK

Bu iş birliği, iki üniversitenin de öğrencilerine ve akademisyenlerine geniş bir platform sunma amacını taşıyor. Festivaller sayesinde, geleceğin bilim insanlarının daha donanımlı yetişmesi hedefleniyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow