SAFRANBOLU'DA MOTORCU ŞÖLENI: 1. KASK KAFALILAR FESTİVALİ BAŞLADI

Safranbolu'da düzenlenen 1. Kask Kafalılar Motosiklet ve Kamp Festivali, çeşitli etkinliklerle başladı. Motosiklet tutkunları üç gün boyunca bir araya gelecek.

Temmuz 6, 2024 - 10:01
 0  93
SAFRANBOLU'DA MOTORCU ŞÖLENI: 1. KASK KAFALILAR FESTİVALİ BAŞLADI

Karabük'ün tarihi ilçesi Safranbolu, motosiklet tutkunlarını buluşturan renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 1. Kask Kafalılar Motosiklet ve Kamp Festivali, Beştepeler mesire alanında başladı.

Festival, geleneksel kamp ateşinin yakılmasıyla resmi olarak başladı. Açılışa MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen motosiklet tutkunları katıldı.

Kask Kafalılar Motosiklet Kulübü Başkanı Umut Kahriman, açılış konuşmasında şunları söyledi:

"Üç gün boyunca dolu dolu etkinliklerle festivalimizi gerçekleştireceğiz. Bu organizasyonu düzenlemek için büyük emek harcadık. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz."

MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu da festivale motosikletiyle katıldı. Gedikoğlu, "Uzun yıllardır ben de bir motor kullanıcısıyım. Festivalin birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanmasını diliyorum," dedi.

FESTİVAL ETKİNLİKLERİ

Festivalin ilk gününde öne çıkan etkinlikler:

  1. Nihat Soygün tarafından verilen "Motosiklet Kullanımı ve Sürüş Teknikleri" konulu söyleşi
  2. Burak Uzunkara'nın konseri

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri, festivalin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli önlemleri aldı.

Festival, motosiklet tutkunlarını bir araya getirirken, Safranbolu'nun turistik cazibesini de artırıyor. Organizatörler, üç gün boyunca devam edecek etkinliklerin hem eğlenceli hem de bilgilendirici olacağını vurguluyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow