SAFRANBOLU BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ RESİM KURSU

Safranbolu Belediyesi, Safranbolu Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile 7-11 yaş arası çocuklar için yaz döneminde ücretsiz resim kursları düzenleyecek. Başvurular 30 Haziran 2024'e kadar devam edecek.

Haziran 18, 2024 - 12:04
 0  99
SAFRANBOLU BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ RESİM KURSU

SAFRANBOLU BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ RESİM KURSU

Safranbolu Belediyesi, Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği yaparak yaz döneminde 7-11 yaş grubundaki çocuklara ücretsiz resim kursları düzenliyor. Bu kurslar, çocukların yaz tatillerini daha verimli geçirmeleri ve sanatsal yeteneklerini geliştirmeleri amacıyla planlandı.

KURS DETAYLARI VE BAŞVURU SÜRECİ

Çocukların sanatsal yeteneklerini keşfetmeleri ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için düzenlenen resim kursları, www.sakem.org internet sitesi üzerinden yapılan başvurularla sınırlı olacak. Kurslar için belirlenen kontenjan dolana kadar başvurular kabul edilecek ve son başvuru tarihi 30 Haziran 2024 olarak belirlendi.

ÇOCUKLAR İÇİN SANATSAL VE SOSYAL GELİŞİM

Resim kursları, çocuklara resim sanatını öğretmenin yanı sıra, onların sosyal becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olacak. Katılımcılar farklı teknikleri öğrenerek kendi sanatsal tarzlarını oluşturma fırsatı bulacaklar. Bu tür etkinlikler sayesinde çocuklar, hem eğlenirken hem de öğrenmenin keyfini yaşayacaklar.

BAŞKAN KÖSE'DEN AÇIKLAMA

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, çocukların yaz tatillerini keyifli ve öğretici bir deneyime dönüştürmek için bu tür etkinliklere önem verdiklerini belirtti. Köse, yaz tatili boyunca çocuklar ve aileleri için farklı aktivitelere de imza atacaklarını ifade etti.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow