SAFRANBOLU BELEDİYESİ NAZMİYE YEŞİLYURT GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIM EVİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Safranbolu Belediyesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakım Evi, 31 öğrencinin mezun olduğu duygusal bir törenle ilk mezunlarını verdi. Çocuklar ve aileleri, Başkan Elif Köse'nin katılımıyla mutluluklarını paylaştı.

Haziran 14, 2024 - 15:22
Haziran 14, 2024 - 15:36
 0  99
SAFRANBOLU BELEDİYESİ NAZMİYE YEŞİLYURT GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIM EVİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

SAFRANBOLU BELEDİYESİ NAZMİYE YEŞİLYURT GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIM EVİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Safranbolu Belediyesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakım Evi, ilk mezunlarını verdi. 31 öğrenci, aileleri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek mezuniyet sevinci yaşadı.

MEZUNİYET COŞKUSU

Gerçekleşen mezuniyet töreninde, Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakım Evi'nin ilk mezunları olarak tarihe geçen 31 öğrenci, 8 aylık eğitimin ardından düzenlenen törenle mezuniyet belgelerini aldı.

Uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen programda çocuklar bilişsel, dil, motor becerileri ve sosyal gelişimlerini destekleyici aktivitelerle eğitim aldı. Ayrıca İngilizce, resim, seramik ve robotik kodlama dersleriyle de donanımları artırıldı. Güneşler ve Kelebekler adı verilen sınıfların öğrencileri, bu özel günle okul hayatlarının ilk adımını tamamladı.

Aileler, çocuklarının topluma daha iyi bireyler olarak kazandırılmasına katkı sağlayan bu eğitim programı için Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse’ye teşekkür etti.

Safranbolu Belediyesi Aslanlar Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen törende, öğrencilere diplomalarını veren ve hediyeler takdim eden Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, şu ifadeleri kullandı:

“Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakım Evi bizim belediyemizin ilk kreşi. Bizim için çok değerli. Burada bir kez daha Yeşilyurt ailesine teşekkür ediyorum. Tabi ki liyakat esasına göre kreşimizde bulunan her biri alanında uzman mesai arkadaşlarıma da özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Bu özel gün, çocukların gelecekteki başarılarına olan inançlarını pekiştirdiği gibi, Safranbolu'nun eğitim ve sosyal hizmetler alanındaki önemli adımlarından birini temsil ediyor. Tüm ailelerimize teşekkür ediyor, çocuklarımıza umut, mutluluk ve sağlık dolu bir gelecek diliyorum.”

Törende aldıkları eğitim ve kazandıkları deneyimlerle ilgili duygularını paylaşan çocuklar, hep birlikte kep fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow