ÖZBEKİSTAN ALFRAGANUS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ'NDEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NE STRATEJİK ZİYARET

Karabük Üniversitesi, Özbekistan Alfraganus Üniversitesi Rektörü Mahmudov Muhammadismoil'in liderliğindeki bir heyeti ağırladı. İki üniversite rektörleri, akademik işbirliklerini güçlendirme ve ortak projeler üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Mayıs 9, 2024 - 19:20
 0  150
ÖZBEKİSTAN ALFRAGANUS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ'NDEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NE STRATEJİK ZİYARET

Karabük Üniversitesi, Özbekistan'dan önemli bir akademik ziyaret aldı. Özbekistan Alfraganus Üniversitesi Rektörü Mahmudov Muhammadismoil başkanlığındaki bir heyet, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık'ı ziyaret etti. Ziyarette, her iki üniversite arasındaki akademik işbirliklerinin daha da güçlendirilmesi ve yeni projelerin geliştirilmesi konuları ele alındı.

Karabük Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen buluşmada, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Adnan Uçur da hazır bulundu. İki üniversitenin liderleri, akademik değişim programları ve ortak araştırma projeleri gibi konularda fikir alışverişinde bulundular.

Görüşme, karşılıklı hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu. Bu ziyaret, her iki kurumun da uluslararası işbirliklerini ve kültürel bağlarını pekiştirmesi açısından büyük önem taşıyor. Karabük Üniversitesi, global akademik ağını genişletme ve uluslararası eğitim ortaklıklarını güçlendirme yönünde adımlar atmaya devam ediyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow