KARABÜK'TE OTURARAK VOLEYBOL SÜPER LİG HEYECANI BAŞLADI

Karabük Yeni Mahalle Spor Salonu, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Oturarak Voleybol Süper Lig 1. Etap mücadelelerine ev sahipliği yapıyor. Etkinlik, 10 takımın katılımıyla ve yaklaşık 160 sporcu, yönetici ve teknik heyetin yer aldığı büyük bir organizasyona sahne oluyor.

Mayıs 9, 2024 - 19:31
 0  259
KARABÜK'TE OTURARAK VOLEYBOL SÜPER LİG HEYECANI BAŞLADI

Karabük Yeni Mahalle Spor Salonu, Türkiye Voleybol Federasyonu'nun düzenlediği Oturarak Voleybol Süper Lig 1. Etap mücadelelerine ev sahipliği yapmaya başladı. Bu önemli etkinlik, 10 farklı takımdan gelen yaklaşık 160 sporcu, yönetici ve teknik heyeti ağırlıyor.

Müsabakalar iki farklı grupta gerçekleştiriliyor ve sporcuların heyecanlı çekişmeleri, salonu dolduran seyirciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Türkiye Voleybol Federasyonu Lig İşleri Görevlisi Arda Aldemir, etkinlikle ilgili olarak, "Karabük’te gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik, 3 gün sürecek ve ardından etaplar Osmaniye'de devam edecek," dedi.

Aldemir ayrıca, Karabük'ün organizasyonlara ev sahipliği yapma konusunda gösterdiği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. "Karabük'ün ev sahipliği, bizim için oldukça memnuniyet verici. Hem İşitme Engelliler maçları hem de Oturarak Voleybol 1. Lig maçları için ideal bir yer," şeklinde konuştu.

Karabük Yeni Mahalle Spor Salonu'nda gerçekleşen bu etkinlik, engelli sporcuların toplumda daha görünür olmalarını ve spora olan ilgilerini artırmayı amaçlıyor. Organizasyon, aynı zamanda toplumsal farkındalığı artırmak ve engelli bireylerin spor yoluyla entegrasyonunu teşvik etmek için önemli bir platform sunuyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow