NAZLIAKA'DAN SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE'YE TEBRİK ZİYARETİ

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi seçim zaferi sonrası ziyaret etti.

Temmuz 10, 2024 - 09:50
 0  40
NAZLIAKA'DAN SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE'YE TEBRİK ZİYARETİ

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri'nde ikinci kez Safranbolu Belediye Başkanı seçilen Mimar Elif Köse'yi makamında ziyaret etti. Nazlıaka, seçim zaferini kutlamak ve Köse'ye desteklerini iletmek amacıyla Safranbolu'ya geldi.

Ziyaret sırasında Nazlıaka'ya CHP Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar eşlik etti. Nazlıaka, Safranbolu'nun geleceği ve belediyenin projeleri üzerine Köse ile görüş alışverişinde bulundu. Kadın Kolları olarak Köse'nin başarılı yönetimini takdir ettiklerini ve kadınların yerel yönetimlerdeki güçlenmesini desteklediklerini belirtti. Ayrıca, Safranbolu'nun tarihi ve kültürel zenginliklerini koruma ve tanıtma konusundaki çabalarından dolayı Köse'yi tebrik etti.

KÖSE'DEN PROJE SUNUMU

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Nazlıaka'ya teşekkür etti ve Safranbolu için gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi. Nazlıaka'nın ziyareti, kadınların yerel yönetimlerdeki rolünün ve başarılarının vurgulandığı bir atmosferde geçti.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow