LGS SÖZEL OTURUMU TAMAMLANDI: VELİLERİN HEYECANLI BEKLEYİŞİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sözel alan oturumu sona erdi. Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi'nde sınava giren öğrenciler ve veliler heyecan dolu anlar yaşadı.

Haziran 2, 2024 - 14:14
 0  274
LGS SÖZEL OTURUMU TAMAMLANDI: VELİLERİN HEYECANLI BEKLEYİŞİ

LGS SÖZEL OTURUMU TAMAMLANDI: VELİLERİN HEYECANLI BEKLEYİŞİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) kapsamındaki merkezi sınavın sözel alandan oluşan 80 dakikalık ilk oturumu sona erdi. Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi'nde sınava giren öğrenciler, sınav stresiyle mücadele ederken aileleri de dışarıda büyük bir heyecanla çocuklarını bekledi.

OKUL BAHÇESİNDE HEYECANLI ANLAR

Sınava giren öğrencilerin 50 soruluk sözel alanının 80 dakikalık ilk oturumunu tamamlamasının ardından, öğrenciler okul bahçesine çıkarak ailelerine koştu. Çıkış kapısında ve okulun duvarlarında çocuklarını bekleyen veliler, sınavın bitmesiyle birlikte çocuklarına yiyecek ve su vererek destek oldular. Bu anlar, okul bahçesinde ilginç ve duygusal görüntüler oluşturdu.

Veliler, sınavın zorluğundan ve çocuklarının performansından bahsederken, sınavdan çıkan öğrenciler ise heyecanlı ve stresli anlarını aileleriyle paylaştı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow