ÜCRETSİZ KÜLTÜR KAMPINA KARABÜK'TEN 32 GENÇ KATILDI

Karabük'ten 32 genç, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği ücretsiz Medeniyet, Tarih ve Kültür Kampı kapsamında Tekirdağ’a uğurlandı.

Mayıs 3, 2024 - 12:34
 0  224
ÜCRETSİZ KÜLTÜR KAMPINA KARABÜK'TEN 32 GENÇ KATILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın gençlere sunduğu ücretsiz Medeniyet, Tarih ve Kültür Kampları için Karabük ve ilçelerinden 32 genç, Tekirdağ’a uğurlandı. Gençler, dört gün boyunca kampta kalarak, Türkiye'nin zengin tarih ve kültürel mirasını yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

Kampta kalacak olan gençler, tarih ve medeniyet mirasımızla buluşarak milli tarih bilinci kazanacak. Ayrıca bu etkinlik, gençlerin aralarındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını geliştirecek bir ortam sunacak. Gençler, ülkemizin tarihi, kültürel ve manevi mekanlarını gezip görme imkanı bulacaklar.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Yurt Hizmetleri Müdürü Mehmet Özkeskin, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan, Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin Bilicioğlu ve Gençlik Merkezi Müdürü Özgür Özkan, kampa katılan gençlerle sohbet ederek onlara iyi yolculuklar diledi. Yetkililer, gençlere bu tür programların gençlerin vizyonunu genişleteceğini ve milli birlik ve beraberlik bilincini pekiştireceğini vurguladı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow