KARABÜK KENT KONSEYİ'NDE YENİ BAŞKAN SEÇİLDİ

Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı'nda Enver Malkoç Kent Konseyi Başkanlığı'na seçildi. Yürütme Kurulu da belli oldu.

Temmuz 4, 2024 - 14:01
 0  112
KARABÜK KENT KONSEYİ'NDE YENİ BAŞKAN SEÇİLDİ

Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı, Karabük Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. Toplantıda, Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, siyasi parti, STK temsilcileri ve Kent Konseyi üyeleri bir araya geldi.

ÇETİNKAYA: KENT KONSEYİ ŞEHİR İÇİN ÖNEMLİ BİR PLATFORM

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya yaptığı konuşmada, Kent Konseyi'nin şehirdeki önemli aktörleri bir araya getiren bir platform olduğunu vurguladı. Çetinkaya, "Kentimizin sorunları ve çözüm noktasında sizlerin görüşleri ve katkıları bizler için büyük önem taşıyor. Konseyin güzel işler yapacağına, şehrimizin başarısı, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için azimle çalışacağına yürekten inanıyorum," dedi.

MALKOÇ KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞI'NA SEÇİLDİ

Tek liste ile gidilen seçimlerde Enver Malkoç Kent Konseyi Başkanlığı'na seçildi. Yürütme Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mustafa Çorbacı, Yıldıray Yıldırım, Abdülmuttalip Kayıkçı, Ahmet Öztürk, Ali Yaşar, Cantekin Ulukaya, Burcu Naime Tanç, Osman Semih Gülen.

KATILIMCILAR GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI

Toplantıda katılımcılar da söz alarak görüş ve taleplerini dile getirdiler. Genel kurul toplantısı, katılımcıların konuşmalarının ardından sona erdi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow