Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Eflani’de Okulları Ziyaret Etti

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Eflani ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu. Akbaş, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerle görüştü.

Mar 1, 2024 - 16:33
 0  103
Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Eflani’de Okulları Ziyaret Etti

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut Acarlı ve Şube Müdürü Adnan Cansız ile birlikte Eflani ilçesindeki okulları ziyaret etti. Akbaş, ilçenin eğitim-öğretim durumu, Eğitim Kenti Karabük projesi ve yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Akbaş, ilk olarak İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çelebi ile görüştü. Çelebi, ilçede yürütülen eğitim çalışmaları, projeler ve sorunlar hakkında Akbaş’a kapsamlı bir sunum yaptı. Akbaş, daha sonra ilçe millî eğitim müdürlüğü bürolarını gezerek personelle bir süre sohbet etti.

Akbaş, ilçe ziyareti kapsamında sırasıyla Eflani Atatürk İlkokulu, Şehit Alişen Korkut Ortaokulu, Şehit Barış Efe İmam Hatip Ortaokulu ve Borsa İstanbul Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti. Akbaş, okul idarecilerinden okulların eğitim-öğretim ve fiziki durumları hakkında bilgiler aldı. Akbaş, ayrıca derslikleri ziyaret ederek öğrenciler ile bir süre sohbet etti.

Akbaş, ziyaret ettiği okullarda öğretmen buluşmaları kapsamında öğretmenler ile de bir araya geldi. Akbaş, sözlerine Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in selamını ileterek başladı. Akbaş, kanun, yönetmelik ve mevzuat değişikliklerinin takibi, Eğitim Kenti Karabük projesine katkı sağlanması, çocukların okul bahçelerinde geleneksel oyunlarla vakit geçirmeleri, öğrenci takibinin yapılması gibi konular üzerinde durarak istişarelerde bulundu.

Akbaş, öğretmenlerin istek, talep ve sorunlarını dinleyerek çalışmalarında başarılar diledi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow