SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE'DEN KARABÜK VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde bölgesel iş birliği ve koordinasyonun güçlendirilmesi üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Nisan 26, 2024 - 14:18
 0  53
SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE'DEN KARABÜK VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, beraberindeki heyetle Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve yeni seçilen Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya'yı makamlarında ziyaret etti. Bu ziyaretler, bölgesel iş birliğinin güçlendirilmesi ve koordinasyonun sağlanması açısından önem taşıyor.

VALİ MUSTAFA YAVUZ İLE GÖRÜŞME

Başkan Köse ve ekibi, ilk olarak Vali Mustafa Yavuz'u ziyaret ederek, Karabük ve Safranbolu arasında devam eden ve planlanan projeler hakkında görüşmelerde bulundu. Vali Yavuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Köse'ye başarı dileklerini iletti. Görüşme sırasında Başkan Köse, Vali Yavuz'a Safranbolu’nun simgesi olan safran çiçeği temalı bir tablo hediye etti.

BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÇETİNKAYA İLE BULUŞMA

Daha sonra Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Karabük Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Özkan Çetinkaya'yı ziyaret etti. İki lider, yerel yönetimlerin birlikte çalışmasının önemi üzerine fikir alışverişinde bulundu ve ortak projeler hakkında görüştü. Köse, ziyaretin sonunda Çetinkaya'ya safran çiçeği temalı bir tablo takdim etti, karşılıklı başarı dilekleriyle buluşma sonlandı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow