KARABÜK'TE KORKUNÇ OLAY: İŞ YERİNDE KANLAR İÇİNDE BULUNDU

Karabük'te oto yıkama iş yerinde silah sesleri üzerine gelen ekipler, Sefa Ü.'yü av tüfeği ile vurulmuş halde ölü buldu. Olayla ilgili incelemeler sürüyor.

Mayıs 29, 2024 - 10:01
 0  117
KARABÜK'TE KORKUNÇ OLAY: İŞ YERİNDE KANLAR İÇİNDE BULUNDU

Karabük’te oto yıkama işiyle uğraşan bir kişi, iş yerinde av tüfeği ile vurulmuş halde ölü bulundu. Kayabaşı Mahallesi Engin Sokak’ta meydana gelen olay, mahallede büyük şok yarattı.

SİLAH SESİ ÜZERİNE EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

Olay, 35 yaşındaki Sefa Ü.'nün iş yerinden gelen silah sesleri üzerine çevredekilerin polisi aramasıyla ortaya çıktı. İhbar üzerine olay yerine hızla polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Oto yıkama dükkanına giren polis ekipleri, içeride Sefa Ü.'yü av tüfeği ile kafasından vurulmuş halde buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, genç adamın hayatını kaybettiği belirlendi.

OLAY YERİ İNCELEMESİ YAPILDI

Olay yeri inceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısı, detaylı bir inceleme gerçekleştirdi. İncelemelerin ardından Sefa Ü.'nün cenazesi, Karabük Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

YAKINLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Olayı duyan Sefa Ü.'nün yakınları, iş yerine gelerek gözyaşlarına boğuldu. Yapılan ilk araştırmalarda, hayatını kaybeden gencin yüklü miktarda borcu olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, olayın intihar mı yoksa başka bir sebepten mi kaynaklandığını araştırıyor.

Karabük’te yaşanan bu üzücü olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Olayın nedenine dair daha fazla bilgi edinildikçe, kamuoyu bilgilendirilecek.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow