Karabük’te Aç Kalan Ayılar ve Kurtlar Köye İndi

Karabük’ün Bulak Köyünde aç kalan 4 kurt ve 3 ayının aynı evin önünden geçtiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Köylüler tedirgin.

Kasım 19, 2023 - 13:30
 0  934

Karabük'ün merkeze bağlı Bulak Köyünde yaşayanlar, son günlerde aç kalan ayılar ve kurtların köye indiğini görünce şaşkına döndü. Aynı evin önünden farklı tarihlerde geçen 4 kurt ve 3 ayının görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz hafta içinde Bulak Köyünde meydana geldi. Köyde bir vatandaşa ait evin önündeki güvenlik kamerası, aç kalan ayılar ve kurtların köye indiğini kaydetti. Görüntülerde, 4 kurt ve 3 ayının farklı tarihlerde evin önünden geçtiği görülüyor. Ayılar ve kurtlar, evin bahçesindeki çöpleri karıştırıp, etrafa dağıtıyor.

Köylüler, ayılar ve kurtların yerleşim yerlerine inmelerinden tedirgin olduklarını belirtirken, "Köyümüzde son zamanlarda ayılar ve kurtlar çok fazla görünmeye başladı. Aç kaldıkları için köye iniyorlar. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler, sadece bir evin önünden geçenler. Başka evlerin önünden de geçiyorlar. Köylüler olarak korkuyoruz. Yetkililerden yardım istiyoruz." ifadelerini kullandılar.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow