KARABÜK İDMAN YURDU, KÜÇÜK ÇEKMECE SİNOPSPOR'A 3-0 YENİLDİ

TFF 3. Lig'in 27. haftasında Karabük İdman Yurdu, evinde Küçük Çekmece Sinopspor'a 3-0 mağlup oldu. Maçın golleri Tugay Keleş, Eren Karadağ ve Mete Han Genç'ten geldi.

Nisan 7, 2024 - 22:42
Nisan 7, 2024 - 22:42
 0  406
KARABÜK İDMAN YURDU, KÜÇÜK ÇEKMECE SİNOPSPOR'A 3-0 YENİLDİ

TFF 3. Lig'in 27. haftasında Karabük İdman Yurdu, kendi sahasında Küçük Çekmece Sinopspor'a 3-0 mağlup oldu. Maç, Karabük İdman Yurdu'nun sahasında oynandı.

Maçın hakemleri Burak Kamalak, Yakup Erdoğan ve Selami Dursun olarak belirlendi. Karabük İdman Yurdu maça Ali Mert Tuncer, Berat Can Sebat, Berkay Yılmaz, Tolga Mert Aslan, Ahmet Devret, Seyit Ali Kahya, Talha Özcan, Samet Dağlı, Ufuk Birdal, Yusuf Akbulut ve Ahmet Sun ilk onbiri ile başladı.

Küçük Çekmece Sinopspor ise Fatih Gülmez, Osman Boz, Özkan Zileli, Murat Şenel, Burak Gürler, Burak Can Alakuş, Sefer Kanıtemiz, Rıdvan Özdemir, Enes İslam İlkin, Eren Karadağ ve Tugay Keleş ilk onbiri ile sahaya çıktı.

Maçın gollerini Küçük Çekmece Sinopspor'dan Tugay Keleş 5. dakikada, Eren Karadağ 20. dakikada ve Mete Han Genç 90. dakikada kaydetti. Karabük İdman Yurdu'ndan Tolga Mert Aslan sarı kart gördü.

Bu sonuçla Karabük İdman Yurdu, ligdeki durumunu korurken, Küçük Çekmece Sinopspor puanını artırdı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow