İL GENEL MECLİSİ TEMMUZ AYI TOPLANTISI YAPILDI

Temmuz Ayı İl Genel Meclis Toplantısı'nda bayramda artan ziyaretçi sayısı ve yapılacak asfalt çalışmaları değerlendirildi.

Temmuz 1, 2024 - 17:19
 0  211
İL GENEL MECLİSİ TEMMUZ AYI TOPLANTISI YAPILDI

Temmuz Ayı İl Genel Meclis Toplantısı, İl Genel Meclis Başkan Vekili Ertan Mısırlı başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantılarının birinci birleşiminde açılış konuşmasını yapan Başkan V. Mısırlı, Kurban Bayramı vesilesiyle İl Genel Meclis Üyelerinin, Şube Müdürlerinin ve İl Özel İdaresi çalışanlarının bayramlarını tebrik etti.

ZİYARETÇİ AKINI: CAM TERAS VE BULAK MAĞARASI

Başkan V. Mısırlı, bayram tatili boyunca Karabük'e yoğun bir ziyaretçi akını olduğunu belirterek, "Bayram tatilinde Cam Teras'ta 15.603 kişi, Bulak Mağarası'nda ise 4.222 kişi misafir edildi. Bu gelirler köylerimize hizmet olarak geri dönmektedir. Meclisimizde alınan kararların doğruluğunu bir kez daha gördük," dedi.

KAMU KAYNAKLARININ ETKİN KULLANIMI VE YENİ PROJELER

Başkan V. Ertan Mısırlı, konuşmasına kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasının önemine değinerek, "Sabit ve seyyar konkasörlerimizde üretimlerimiz devam ediyor. Asfalt öncesi altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra köy yollarında asfalt çalışmalarına başlayacağız. 2024 yılında yapacağımız çalışmalarda vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak için kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak projelerimizi hayata geçireceğiz," şeklinde konuştu.

Başkan V. Mısırlı, konuşmasının sonunda İl Genel Meclis Üyelerine, İl Özel İdaresi Genel Sekreterine, Şube Müdürlerine, Birlik Müdürlerine, İlçe Özel İdare Müdürlerine ve canla başla çalışan İl Özel İdaresi personeline teşekkür etti ve 2024 çalışma sezonunun kazasız ve belasız geçmesini temenni ederek sözlerini sonlandırdı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow