ELİF KÖSE, SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI OLARAK İKİNCİ DÖNEM MAZBATASINI ALDI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde tekrar Safranbolu Belediye Başkanı seçilen Elif Köse, coşkulu bir törenle mazbatasını aldı. Törene CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Nisan 3, 2024 - 15:17
 0  135
ELİF KÖSE, SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI OLARAK İKİNCİ DÖNEM MAZBATASINI ALDI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde gösterilen teveccüh ile tekrar seçilerek, ikinci dönem için mazbatasını aldı. Safranbolu Adliyesi önünde düzenlenen törende, vatandaşların coşkulu tezahüratları eşliğinde mazbatasını teslim alan Başkan Köse, 3 Nisan Karabük'ün Kuruluş Yıldönümü'nde ikinci dönemi için mazbatasını almanın mutluluğunu yaşadı.

Mazbata törenine, CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, CHP'nin Karabük ve Safranbolu ilçe yönetimleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Törenin ardından Başkan Elif Köse, makamına geçerek tebrikleri kabul etti.

Elif Köse'nin ikinci dönem belediye başkanlığı için aldığı mazbata, Safranbolu'nun geleceği adına önemli projelerin hayata geçirileceğinin bir işareti olarak görülüyor. Başkan Köse, yeni dönemde de Safranbolu'nun tarihi ve kültürel mirasını koruyarak, şehrin kalkınması ve gelişimi için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow