Cumhurbaşkanı Erdoğan Karabük'te: "Türkiye'yi İki Kat Daha Büyüteceğiz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük'te düzenlediği mitingde Türkiye'yi 21 yılda 3 kat büyüttüklerini ve önümüzdeki dönemde 2 kat daha büyüteceklerini ifade etti. Erdoğan, enflasyonun düşmesiyle refah kayıplarının telafi edileceğini belirtti.

Mar 22, 2024 - 19:29
 0  107
Cumhurbaşkanı Erdoğan Karabük'te: "Türkiye'yi İki Kat Daha Büyüteceğiz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük'te düzenlenen mitingde halka hitap etti. Erdoğan, 9 yıl aradan sonra Karabük'e gelmenin mutluluğunu yaşadığını ve 31 Mart'ta zaferi kutlayacaklarını ifade etti.

Erdoğan, "Türkiye'yi 21 yılda nasıl 3 kat büyüttüysek önümüzdeki dönemde 2 kat daha büyüterek bunu başaracağız. Azimle ve sabırla çalışarak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir mesele yoktur" dedi.

Karabük'ün demiryolu taşımacılığı ve sanayi alanında önemli bir rol oynadığını vurgulayan Erdoğan, KARDEMİR'in ekonomiye sağladığı katkılara dikkat çekti. Erdoğan, Karabük'te yaptıkları yatırımları ve hizmetleri anlattı.

Cumhurbaşkanı, seçimlerin demokrasi şölenleri olmasının ötesinde, kimin kiminle yol yürüdüğünü ve kimin nerede durduğunu gösteren tarihi bir sınamadır" ifadelerini kullandı. Erdoğan, muhalefetin iktidara gelmeyi umut ettiğini ancak kendi içlerinde bir insicam sağlayamadıklarını söyledi.

Erdoğan, Karabük'ün 31 Mart'ta milli irade şahlanışında en ön saflarda yer alacağına inandığını belirtti ve Karabük halkına teşekkür etti.

Miting, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya ve diğer adaylarla hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow