CHP Yenice Belediye Başkan Adayı Enver Özgü’nün Babası Vefat Etti

CHP Yenice Belediye Başkan adayı Enver Özgü’nün babası Sezai Özgü, hayatını kaybetti. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, taziye mesajı yayınladı.

Şubat 20, 2024 - 12:41
Şubat 20, 2024 - 16:46
 0  103
CHP Yenice Belediye Başkan Adayı Enver Özgü’nün Babası Vefat Etti

CHP Yenice Belediye Başkan adayı Enver Özgü, acı bir kayıp yaşadı. Özgü’nün babası Sezai Özgü, Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Sezai Özgü’nün vefatı, ailesi, sevenleri ve partilileri yasa boğdu. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yenice Merkez Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Yenice Aile Mezarlığı'na defnedilecek.

Vefat haberini duyan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, sosyal medya hesabından bir taziye mesajı yayınladı. Köse, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"CHP Yenice Belediye Başkan adayımız Sayın Enver Özgü’nün kıymetli babası Sezai Özgü’nün vefat haberini üzüntü ile öğrendim.

Sezai abiye Allah’tan rahmet başta Sayın Enver Özgü olmak üzere ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim."

CHP Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar da, Sezai Özgü’nün vefatı nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayınladı. Yaşar, mesajında, “CHP Yenice Belediye Başkan adayımız Enver Özgü’nün değerli babası Sezai Özgü’ye Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.” dedi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow