Bizim Bayram CHP'den Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

CHP Karabük Belediye Başkan Adayı Bayram Karadağ, aday adaylık başvurusunu yaptı. Karadağ, Karabük’ün sorunlarını çözmek için aday olduğunu söyledi.

Aralık 7, 2023 - 18:23
 0  78
Bizim Bayram CHP'den Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

2024 Yerel Seçimleri için aday adaylığı süreci devam ederken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük Belediye Başkan Adayı Bayram Karadağ da bugün resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Karadağ, CHP İl Teşkilatında düzenlenen törende partililerin ve oğullarının desteğiyle müracaatını yaptı.

Karadağ, başvuru sırasında yaptığı konuşmada, Karabük’ün sorunlarını çözmek için aday olduğunu belirtti. Karadağ, “Demir ve çeliğin 1800 derecede birleştiği fabrikadan geliyorum. Ben işçilerin sesi olmak için aday oldum. Ben kamuda 20 yıldır ezilen kamu emekçilerinin sesi olmak için sizlerle birlikte yola çıktım, bunun için aday oldum. Ben alın teriyle geçinen esnafın, sanayicinin de sesi olacağım. Haksızlık yapmayan herkesin sesi olacağım.” dedi.

Karadağ, Karabük’ün trafik, ulaşım, yeşil alan, sosyal alan gibi konularda ciddi sıkıntılar yaşadığını vurgulayarak, “Girişindeki kavşağın labirente döndüğü Karabük’ümüzde şehir içinde arabasını park etmek için 3-4 sefer turlayan sizlerin sesi olmak için aday oldum. ‘Kesintisiz trafik yapacağız’ deyip battı çıktıları yapıp Bağ-Essan’dan Bulak kavşağına kadar 7 tane ışık olan bu memlekette bu trafik sorununu çözmek için aday oldum. Şehrin ortasından geçen, her sene birer ikişer tane ölümlü kazayla anıldığı Karabük’te demir yolu mezarlığını; şehrin yeşillik alanına, sosyal alanına çevirmek için aday oldum.” diye konuştu.

Karadağ, Karabük’ün kırmızı mavi değişimi sağlayacağını ve CHP’nin belediyeyi alacağını ifade ederek, “Hiç kimse merak etmesin kırmızı mavi değişimi sağlayacağım. İnsanların güldüğü, herkesin mutlu olduğu, gençlerin geleceğe umutla baktığı bir Karabük’ü hep beraber oluşturacağız. Ant olsun çocuklarımız için, geleceğimiz için başaracağız. Sadece kendinize güvenin, ben buradan kollarımı sıvıyorum ve herkese diyorum ki: Kolları sıvayın, bu belediye bizim. Bugünden itibaren çalışmaya başlıyoruz. Hepinizden destek istiyorum. Her yerde deyin ki, ‘Cumhuriyet Halk Partisi bu belediyeyi alacak ve herkese sosyal belediyeciliği yaşatacak.’” şeklinde konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow