Başkan Elif Köse Haftaya Sanayi Esnafı ile Beraber Dualarla Başladı

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, yeni haftaya sanayi esnafıyla beraber dua ederek başladı. Başkan Köse, esnaflara hayırlı işler diledi ve eğitim öğretim döneminin ikinci yarısında öğrencilere başarılar temennisinde bulundu.

Şubat 5, 2024 - 13:15
 0  61
Başkan Elif Köse Haftaya Sanayi Esnafı ile Beraber Dualarla Başladı

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, yeni haftanın ilk gününde sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti. Esnafların her pazartesi günü yaptıkları esnaf duasına katılan Başkan Köse, dua sonrasında esnaflarla sohbet etti ve bol kazançlar diledi.

Başkan Köse, “Yeni haftaya huzur ve bereket ile başlamak için sanayi esnafımızla dua edip, selamlaştık. Umarım bu yeni hafta herkes için huzur, sağlık, bolluk, bereket ve sevgiyle gelir.” dedi.

Başkan Köse, ayrıca 2023-2024 Eğitim Öğretim Döneminin ikinci yarısının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, “tüm öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diliyoruz. Eğitim, geleceğimizin temelidir. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz bu süreçte büyük bir gayret gösteriyorlar. Biz de belediye olarak eğitime her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow