AK Parti Karabük'te Engellilere Tekerlekli Sandalye Dağıttı

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi'ne tekerlekli sandalye bağışladı.

Aralık 9, 2023 - 19:30
Aralık 26, 2023 - 14:39
 0  173
AK Parti Karabük'te Engellilere Tekerlekli Sandalye Dağıttı

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Karabük Şubesi'ne tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ve AK Parti teşkilat mensupları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde TSD Karabük Şubesi'ni ziyaret etti. Ziyarette, İl Başkanı Salt, AK Parti Karabük teşkilatları adına ihtiyaç sahibi hasta, engelli ve yaşlılara ulaştırılmak üzere tekerlekli sandalye bağışladı.

TSD Karabük Şube Başkanı Yılmaz, AK Parti Karabük İl Başkanı Salt, AK Parti Karabük Milletvekili Keskinkılıç ve AK Parti teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Yılmaz, "Derneğimize bağışlanan tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahibi engelli hemşehrilerimize ulaştırdık. Derneğimize desteklerini hiç esirgemeyen, her zaman yanımızda olan AK Parti Karabük teşkilatlarına minnettarız. Tüm hayırseverlerimizi derneğimize bağış yapmaya, engellilerin sesi olmaya davet ediyoruz. Hemşehrilerimiz tekerlekli sandalyeleri görünce çok sevindiler. Daha rahat dışarı çıkabilecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadılar. Onlara bu mutluluğu yaşatan AK Parti İl Başkanımız Salt ve AK Parti Karabük teşkilatlarından Allah razı olsun" dedi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow